Opłatek w ChOK - u

W piątek 29 grudnia odbyło się pierwsze z tegorocznych spotkań opłatkowych. Organizatorem był Chrześcijański Ośrodek Kultury im. św. Siostry Faustyny Kowalskiej. O godz. 19.00 w kawiarence w podziemiach naszego kościoła spotkali się członkowi ChOK - u na wspólnym kolędowaniu, łamaniu opłatkiem i życzeniach.

Rekolekcje ewangelizacyjne

W dniach 17-20 grudnia odbyły się w naszej parafii Adwentowe Rekolekcje, które w tym roku były rekolekcjami ewangelizacyjnymi. Właściwie to były one wprowadzeniem w seminarium odnowy wiary, jakie mamy zamiar przeprowadzić w naszej parafii w najbliższym czasie. Rekolekcje prowadził ks. Tomasz Bondzio, a pomagali mu Artur i Dorota ze wspólnoty "Przyjaciele Oblubieńca". Już dziś zapraszamy na seminarium! Szczegóły wkrótce! Na naszej stronie internetowej można posłuchać konferencji rekolekcyjncych.

Relikwie bł. ks. Władysław Bukowińskiego

W niedzielę 3 grudnia 2017 r. mogliśmy wszyscy uczestniczyć w wydarzeniu jakim było przekazanie naszej parafii relikwii I stopnia błogosławionego Apostoła Kazachstanu: ks. Władysława Bukowińskiego. Przekazania tego dokonał ks. prałat Jan Nowak, postulator w procesie beatyfikacyjnym ks. Władysława. Od kilku lat w parafii modliliśmy się o beatyfikację tego świętobliwego Kapłana, a teraz pragniemy kontynuować naszą modlitwę o rychłą kanonizację bł. Władysława. Mężnemu obrońcy wiary, niestrudzonemu apostołowi narodów poddanych przymusowej ateizacji polecać będziemy współczesne pokolenia rodaków zagrożonych utratą wiary przez taki styl życia, jakby Boga nie było. Szczególnie będziemy Go czcić jak

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com