Rocznica święceń kapłańskich

W maju przypada 45. rocznica święceń kapłańskich księży wyświęconych w 1973 roku, a wśród nich ks. kard. Kazimierza Nycza, ks. prałata Mariana Podgórnego oraz naszego ks. Proboszcza Włodzimierza Łukowicza. Dlatego 14 maja o godz. 11.00 odbyła się w naszym kościele Msza św. dziękczynna, którą celebrowali kapłani z tego rocznika z ks. Kardynałem na czele.

I Komunia święta

W niedzielę 13 maja odbyła się się w naszej parafii uroczystość I Komunii św. dzieci z klas trzecich. 123 dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swego serca w pełni uczestnicząc w Eucharystii. Dzień wcześniej, w sobotę o 9.00 dzieci odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i przystąpiły do pierwszej spowiedzi.

Grill Domowego Kościoła

W pierwszy majowy piątek, korzystając z dyspensy jakiej udzielił nasz Metropolita, odbyło się wspólne grilowanie rodzin Domowego Kościoła naszej parafii.

Pielgrzymi z diecezji bielsko - żywieckiej

W środę 2 maja gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów diecezji bielsko - żywieckiej udających się do Sanktuarium Miłosierdzia do Łagiewnik. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w obsłudze pielgrzymów.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com