Prymicje ks. Michała

W sobotę 26 maja w katedrze na Wawelu o godz. 9.00 odbyły się święcenia kapłańskie. W tym dniu przyjęło je 20 diakonów naszej diecezji, a wśród nich ks. Michał Mleczek, który przez ostatni rok przygotowywał się do posługi kapłańskiej przeżywając praktykę duszpasterską w naszej parafii. W niedzielę 27 maja na Mszy św. o godz. 12.00 ks. Michał przeżywał swoje prymicje w rodzinnej parafii w Krakowie na Podgórzu , a w niedzielę 3 czerwca w naszej parafii.

Nowi ministranci

W niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 odbyło się uroczyste przyjęcie do grona ministrantów nowych członków. W tym roku do zaszczytnej posługi przy ołtarzu zostali dopuszceni: Smreczyński Jakub, Podkopacz Wojciech, Podkopacz Kacper, Sołtys Oliwier.

Marsz dla Życia i Rodziny oraz Piknik Parafialny

W niedzielę 3 czerwca odbył się u nas Marsz dla Życia i Rodziny oraz Piknik Parafiany. Wydarzenia rozpoczęliśmy Mszą św. o godz. 14.30 w kościele św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Następnie o godz. 15.30 nastąpiło uroczyste przejście Marszu ulicami Skawiny pod kościół Miłosierdzia Bożego oraz rozpoczęcie Pikniku. Organizatorzy przygotowali następujące atrakcje: występy muzyczne, w tym koncert zespołu "Rock Miłosierdzia", zespołu Gospel, dwa teatrzyki dla dzieci, konkurencje sportowe z nagrodami, fotobudka, dmuchańce, grill i wiele innych. Projekt współfinansowany był z budżetu Gminy Skawina.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com