Intencje Mszy św. 01VII 22r. - 31VII 22r.

Piątek – 1 VII

7.00 + Władysław Augustyniak

+ Stanisława Kryda

8.00 + Stanisław Musiał

18.00 + Marian Skwarczyński

 

Sobota – 2 VIII

7.00 + Kinga Kołodziej

8.00 rez.

18.00 Fatima

 

Niedziela – 3 VII

7.00 + Janusz Nazim w 24 r. śm., + Marcin Nazim

8.30 + Władysław i Katarzyna Tomasiak

10.00 Zmarłe członkinie V Róży Kobiet

11.30 Za Parafian

18.00 + Władysław Gędźba

Poniedziałek – 04.07

7:00  +Stanisław Droździewicz

+ Franciszek Orlik

8:00 +Stanisław Gonkiewicz

18:00 +Marian Kleszcz

Wtorek – 05.07

7:00 +Józef Tokarz

8:00 +Krystyna Grabowska

18:00 +Stanisław Kasiarz

Środa- 06.07

7:00 +Adam Romek, żona Władysława, synowie Andrzej i Piotr

8:00 + Kazimierz Brygiel

18:00 Msza nowennowa

Czwartek- 07.07

7:00 +Józef Nowak

8:00 + Kinga Kołodziej

18:00 + Józef Nowak w r.śm.

Piątek- 08.07

7:00+ Stanisława Liskiewicz

8:00 + Marian Piech

18:00 + Marian Kleszcz

Sobota- 09.07

7:00 + Wanda Romak

8:00 + Jerzy Ochmański w 1  r. śm.

18:00 + Andrzej Budek w 16 r. śm.

Niedziela- 10.07

7:00 + Jan Hupert, żona Helena

8:30 O zdrowie, Boże bł., opiekę M.B. dla członkiń 9 róży kobiet i ich rodzin

10:00 Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Teresy i Ryszarda z prośbą o Boże bł., opiekę M.B.

11:30 +Jarosław Kurowski

18:00 +Grzegorz Fudalej w 7 r.śm.

Poniedziałek- 11.07

7:00 +Stanisław Cyganek

8:00 +Rozalia Kapusta

18:00 +Krzysztof Rządzik

Wtorek- 12.07

7:00 +Henryk Malik w 3 r.śm.

8:00 +Wiesław Szczepaniec

18:00 +Maria Wacław

Środa- 13.07

7:00 +Krystyna i Łukasz Klimas

8:00 +Antoni Knapek

18:00 Msza św. nowennowa

Czwartek- 14.07

7:00 +Stanisław Studnicki

8:00 +Stanisław Musiał

18:00 +Janusz, Leon, Antonina, +Wiktoria Drozdowicz

Piątek- 15.07

7:00 +Józef Pułczyński w 8 r.śm.

8:00 +Jerzy Kępa

18:00 Msza św. zbiorowa

Sobota- 16.07

7:00 +Władysław Augustyniak w 1 r.śm.

8:00 +Maria i  Marian Kapusta, +rodzice

18:00 + Bożena Ciemięga w 7 r.śm.

Niedziela- 17.07

7:00 +Franciszek Orlik

8:30 +Kazimierz Bruzda w 6 r. śm., żona Aurelia

Dziękczynna w 40 r. ślubu Teresy i Józefa Kruk z prośbą o Boże bł.

10:00 +Ks. Marian Podgórny

11:30 +Władysław Pospuła w 7 r.śm

18:00 Za Parafian

Poniedziałek- 18.07

7:00 +Rozalia Kapusta

8:00 +Jarosław Kurowski

18:00 +Krystyna Sobota

Wtorek- 19.07

7:00 +Andrzej Fołta

8:00 +Aleksander i Maria Keppert, syn Eugeniusz

18:00 +Stanisława Leszkiewicz w 1 r.śm.

Środa- 20.07

7:00 +Czesław Augustyniak

8:00 +Krzysztof Rządzik

18:00 Msza św. nowennowa

Czwartek- 21.07

7:00 +Zygmunt Tyrpa

8:00 +Stanisław Bal w 7 r.śm.

18:00 +Stanisław Nowak w 20 r.śm.

Piątek- 22.07

7:00 +Franciszek Łabuz

8:00 +Jerzy Nowak w 2 r.śm.

18:00 rez.

Sobota- 23.07

7:00 +Maria Wacław

8:00 +Irena i Edward Ciupek

18:00 +Anna i Stanisław Grzesiak

Niedziela -24.07

7:00 +Krzysztof Piszczek

8:30 +Stanisław Drożdż w 5 r. śm

10:00 +Bogdan Florek

11:30 Dziękczynna w 1 r. ślubu  Doroty i Piotra o Boże bł., opiekę M.B.

18:00 +Marian Gwóźdź w 53 r. śm

Poniedziałek- 25.07

7:00 +Paweł Pukło

8:00 +Stefan i Anna Kozioł

18:00 +Anna i Franciszek Skrzyńscy

Wtorek- 26.07

7:00 +Kazimierz Brygiel

8:00 +Anna Gajos

18:00 +Tadeusz Żurek w 1 r. śm.

Środa- 27.07

7:00 +Stanisław Musiał

8:00 +Józefa Obłąk

18:00 Msza nowennowa

Czwartek- 28.07

7:00 +Czesława Hreśka

8:00 +Aniela Strzebońska w 8 r. śm.

18:00 +Eugeniusz Dziobek

Piątek- 29.07

7:00 +Dariusz Żurek

8:00 +Józef Błaż

18:00 +Leokadia Mika

Sobota- 30.07

7:00 +Franciszek Łabuz

8:00 +Grzegorz Czopek

18:00 +Anna Kudera, +Rodzice i Teściowie

Niedziela- 31.07

7:00 +Józef Hanak

8:30 +Leon Wąsiołek w 5 r. śm

10:00 +Michał Sikorski w 13  r. śm., +Rodzice

11:30 Za Parafian

18:00 +Alicja Pająk w 1 r. śm