Intencje Mszy św.​ XI - XII 2019 r.

Niedziela – 10 XI

07:00 1) + Tadeusz Salamon

08:30 1) + Maria i Józef Suwaj

     2) + Stanisław i Zofia Sekuła

10:00 1) Za zmarłych mieszkańców Korabnik

11:30 1) + Stefania i Józef Romek

13.00 1) + Stanisław Strzeboński w 24 r. śm., ż. Aniela

18:00 1) + Stanisław Kajdas w 50 r. śm.

 

Poniedziałek – 11 XI

06:30 1) + Julia Szefer

    2) + Danuta Biernacka

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Marcin Michałek, ż. Teresa, s. Marian

 

Wtorek – 12 XI

06:30 1) + Tadeusz Moskała

    2) + Stanisław Królik

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Franciszek Machaczka

 

Środa –  13 XI

06:30 1) + Marian Koźmik

    2) + Franciszek Mirocha

    3) + Barbara Mrowiec

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 14 XI

06:30 1) + Julia Szefer

    2) + Danuta Biernacka

    3) + Mirosław Polus

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) W int. Marysi w 3. r. urodzin, dziękczynna z prośbą o bł. Boże

 

Piątek – 15 XI

06:30 1) + Janina Sekuła

    2) + Henryk Malik

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Sobota – 16 XI

06:30 1) + Antonina Jurek

    2) + Maciej Głogowski

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Anna i Apolinary Tobiasz, s. Jarosław, wnuk Radosław

    2) + Stanisław Sumera w 7 r. śm.

 

 

 

Niedziela – 17 XI

07:00 1) Za Parafian

08:30 1) + Edmund Prusak

     2) + Ryszard Jankowicz z rodzicami

10:00 1) + Franciszek Skowronek w r. śm.

    2) W 50 r. ślubu Elżbiety i Ryszarda Sieprawskich, o bł. Boże

11:30 1) + Tadeusz Gołąb, s. Marek

13.00 1) + Adam Sieprawski w 4 r. śm.

18:00 1) + Jan Antos

 

Poniedziałek – 18 XI

06:30 1) + Tadeusz Moskała, ż. Janina

    2) + Janina i Tadeusz Krawczyk 

    3) + Stanisława Bartoszek

18:00 1) + Franciszek i Emilia, Kazimiera i Julian

 

Wtorek – 19 XI

06:30 1) + Józefa i Jan Chomik

    2) + Aniela Majcherczyk w 25 r. śm.

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Kazimiera Cora w 3 r. śm.

 

Środa –  20 XI

06:30 1) + Klemens Pasek

    2) + Julia Szefer

    3) + Zofia Klimkowicz

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 21 XI

06:30 1) + Antonina Opyrchał

    2) + Franciszek Mirocha

    3) + Mirosław Polus

    4) + Zofia Ancińska

18:00 1) O bł. Boże dla Anielki w 1 r. urodzin

    2) W int. Ojca św., biskupów, kapłanów, Radia Maryja, Telewizji Trwam i ofiarodawców na te dzieła

 

Piątek – 22 XI

06:30 1) + Antoni Wójtowicz

    2) + Julia Szefer

    3) + Danuta Jaskuła

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Cecylia Czeluśniak

 

Sobota – 23 XI

06:30 1) + Janina Sekuła

    2) + Tadeusz Moskała

    3) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Bronisława Ostrogórska

 

Niedziela – 24 XI

07:00 1) + Aleksandra Stopa

08:30 1) + Elżbieta i Stanisław Styrylscy, c. Maria

     2) + Tadeusz Mól

10:00 1) + Stefan Krawiec w 11 r. śm.

11:30 1) + Apolonia Kopacz w 3 r. śm.

13.00 1) + Stanisław Dudek w 7 r. śm.

18:00 1) + Stanisława Pyla w 12 r. śm., Mieczysław Pyla w 1 r. śm.

 

Poniedziałek – 25 XI

06:30 1) + Mirosław Polus

    2) + Barbara Mrowiec

    3) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Edyta Gajda

 

Wtorek – 26 XI

06:30 1) + Julia Szefer

    2) + Stanisław Tworzydło

    3) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Daniel Gierek w 4 r. śm.

 

Środa –  27 XI

06:30 1) + Irena Leśniak

    2) + Henryk Malik

    3) + Halina Surma

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 28 XI

06:30 1) + Mirosław Polus

    2) + Kazimierz Sowiźrał

    3) + Marianna Piwowarska

18:00 1) + Józefa Urban

 

Piątek – 29 XI

06:30 1) + Jadwiga Moskała

    2) + Franciszek Mirocha

    3) + Kazimierz Sowiźrał

    4) + Ludwik i Katarzyna Kusina

18:00 1) + Stanisław Styrylski

 

Sobota – 30 XI

06:30 1) + Andrzej Stojek

    2) + Halina Surma

    3) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Irena i Wincenty Lelek, s. Kazimierz

 

Niedziela – 1 XII

07:00 1) + Władysław Grzebinoga, ż. Katarzyna, Anna Orzechowska

08:30 1) + Krzysztof Mucha w 7 r. śm.

     2) + Stanisław Bury

10:00 1) + Anna i Edward Cienka

11:30 1) + Michał i Joanna Monica

    2) W int. Marii w 4 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o bł. Boże

13.00 1) Za Parafian

18:00 1) + Stefan Bykowski w 1 r. śm.

 

Poniedziałek – 2 XII

06:30 1) + Maria Koźmik

    2) + Tadeusz Moskała

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Anna Tworzydło w 12 r. śm.

 

Wtorek – 3 XII

06:30 1) + Franciszek Machaczka

    2) + Antonina Jurek

    3) + Halina Surma

18:00 1) + Janina Sekuła

 

Środa –  4 XII

06:30 1) o bł. Boże dla Barbary

    2) + Ewa i Eugeniusz Palka w 7 r. śm.

    3) + Barbara Franczak

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 5 XII

06:30 1) + Tadeusz Moskała

    2) + Stanisław Królik

    3) + Mirosław Polus

18:00 1) + Franciszek Mirocha

 

Piątek – 6 XII

06:30 1) + Henryk Malik

    2) + Julia Szefer

    3) + Marian Jezioro

16:30 1) + Franciszek Mirocha

18:00 1) + Maria i Władysław Maj

 

Sobota – 7 XII

06:30 1) W int. Bolesława w 80 r. urodzin, dziękczynna z prośbą o bł. Boże

    2) + Maciej Głogowski

    3) + Marek Czopek

    4) + Kazimierz Pląder

18:00 1) + Bronisława Ostrogórska

 

Niedziela – 8 XII

07:00 1) + Jan Łęcki i rodzice, siostra Czesława

08:30 1) W int. Zgromadzenia Sióstr Służebniczek

     2) O zdrowie i bł. Boże dla ks. Mariana z okazji imienin

10:00 1) + Władysław Czeluśniak w 21 r. śm.

11:30 1) Dziękczynna w 5 r. urodzin Kubusia i Kacperka z prośbą o bł. Boże

    2) W int. Róż Różańcowych, żyjących i zmarłych

13.00 1) Za Parafian

18:00 1) + Józef Pułczyński

 

Poniedziałek – 9 XII

06:30 1) + Anna Strzebońska

    2) + Mirosław Polus

    3) rez.

18:00 1) + Stanisława Pasternak w 2 r. śm.

 

Wtorek – 10 XII

06:30 1) + Franciszek Mirocha

    2) + Julia Szefer

    3) + Halina Surma

18:00 1) + Dorota Pulit - Ożóg

 

Środa –  11 XII

06:30 1) + Włodzimierz Raczkowski w 5 r. śm.

    2) + Tadeusz Salamon

    3) + Rafał Smajek

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 12 XII

06:30 1) + Janina Sekuła

    2) + Julia Szefer

    3) + Stanisław Strzeboński, ż. Maria, c. Stanisława, synowa Aleksandra

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Jacek Opyrchał

 

Piątek – 13 XII

06:30 1) + Wojciech i Antoni Potoczny

    2) + Kazimierz Foks

    3) + Stanisława Kmak

18:00 1) + Piotr Morawa

 

Sobota – 14 XII

06:30 1) + Antoni i Józefa Droździewicz

    2) + Maria Kurzawa, Edmund i Leon Kwiatek

    3) + Salomea Błaż

    4) + Stanisława Bartoszek

18:00 1) + Elżbieta Rzemińska w 3 r. śm.

 

Niedziela – 15 XII

07:00 1) O potrzebne łaski dla kapłanów i sióstr pracujących w naszej parafii

08:30 1) + Bolesław Tyburski w 30 r. śm., ż. Wiktoria i i ch dzieci

     2) + Bolesław Pyrek w 7 r. śm.

10:00 1) + Mieczysław Walat w 43 r. śm., ż. Stanisława

11:30 1) + Zofia Romek w 4 r. śm., m. Edward, Czesława Urban

13.00 1) + Kazimierz Jamrozy w 25 r. śm.

18:00 1) Za Parafian

 

Poniedziałek – 16 XII

06:30 1) + Franciszek Mirocha

    2) + Marian Jezioro

    3) + Mirosław Polus 

18:00 1) + Józef Garlacz w 10 r. śm.

 

Wtorek – 17 XII

06:30 1) + Edward Kaja w 23 r. śm.

    2) + Marian Jezioro

    3) + Stanisław Tworzydło

18:00 1) + Marian Tkaczuk w 20 r. śm.

 

Środa –  18 XII

06:30 1) + Janina Sekuła

    2) + Marian Jezioro

    3) + Halina Surma

    4) + Stanisława Bartoszek

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 19 XII

06:30 1) Dziękczynna za 75 lat życia z prośbą o opiekę i bł. Boże dla Ewy

    2) + Mirosław Polus

    3) + Halina Surma

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Wacław Musiał w 40 r. śm.

  

Piątek – 20 XII

06:30 1) + Za zmarłe członkinie IV Róży kobiet

    2) + Krystyna Nowakowska w 1 r. śm.

    3) + Marian Jezioro

    4) + Joachim Mikosz, ż. Dorota

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Sobota – 21 XII

06:30 1) + Antoni Droździewicz

    2) + Janina Sekuła

    3) + Mirosław Polus

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Bronisława Ostrogórska

 

Niedziela – 22 XII

07:00 1) + Maria Pabian

08:30 1) + Maria Pilch w 18 r. śm.

     2) W int. Czesławy z okazji urodzin, o bł. Boże i zdrowie

    3) + Maciej Pawlik, ż. Antonina

10:00 1) + Wiktoria i Janusz Drozdowicz

11:30 1) + Tadeusz Zych

13.00 1) rez.

18:00 1) Za Parafian

 

Poniedziałek – 23 XII

06:30 1) rez.

    2) + Marek Chołociński w 1 r. śm.

    3) + Antonina Opyrchał

    4) + Krystyna Bucka

18:00 1) + Piotr Sajkowski, ż. Maria

 

Wtorek – 24 XII

06:30 1) + Anna Ożóg

    2) + Stanisław Pac, Jan Sroka, ż. Katarzyna, Michał i Maria Sarna

    3) + Edward Kaja

    4) + Józef Pułczyński, Józefa i Jan Kachnik

    5) + Ewa i Eugeniusz Palka

    6) + Marianna Piwowarska

24:00 1) + Wiesław Stec w 19 r. śm., ż. Zofia

    2) + Adam Musiał, s. Wacław

    3) + Tadeusz Baczyński, Adam Kozioł, Bogdan Mazur, Barbara i Władysław Franczak

    4) + Tadeusz Mól

 

Środa –  25 XII

07:00 1) + Rozalia i Albin Ożóg

08:30 1) + Teresa Pacut w 5 r. śm.

     2) + Stanisław Pac, jego rodzice: Piotr i Aniela, s. Ryszard

10:00 1) + Marian Ryncarz, ż. Maria, synowie Marian i Ryszard

    2) + Tadeusz Szeremata w 14 r. śm.

11:30 1) + Józef Pułczyński

13.00 1) Za Parafian

18:00 1) + Beata Mirocha

 

Czwartek – 26 XII

07:00 1) + Józef Moskała, ż. Zofia

08:30 1) + Janina Krawiec, Konstanty Krawiec, s. Kazimierz, Maria i Antoni Kłyś

     2) + Józefa i Jan Kachnik

10:00 1) + Stanisława i Mieczysław Walat

11:30 1) + Jan Skała, Stanisław Jurek

13.00 1) Dziękczynna w 30 r. ślubu Urszuli i Jacka, o bł. Boże dla rodziny

18:00 1) + Barbara Franczak

 

Piątek – 27 XII

06:30 1) + Aniela Synowiec w 17 r. śm.

    2) + Jadwiga Moskała

    3) + Henryk Malik

    4) + Kazimierz Sowiźrał

18:00 1) + Janina Sekuła

 

Sobota – 28 XII

06:30 1) + Franciszek Mirocha

    2) + Klemens Pasek

    3) + Marian Jezioro

    4) + Krystyna Bucka

18:00 1) + Zofia i Józef Podgórny

 

Niedziela – 29 XII

07:00 1) + Franciszka Nowakowska w 20 r. śm.

08:30 1) + Czesław Maślana w 36 r. śm.

     2) Dziękczynna w 50 r. ślubu Jadwigi i Czesława Kargol, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

10:00 1) + Rozalia i Franciszka Stokłosa i dzieci: Maria i Stanisław

11:30 1) + Barbara Franczak

13.00 1) Za Parafian

18:00 1) + Tadeusz Mól

 

Poniedziałek – 30 XII

06:30 1) + Marian Jezioro

    2) + Mirosław Polus

    3) + Genowefa Dogoda w 4 r. śm.

    4) + Józef i Wiktoria Studniccy

18:00 1) + Józefa Urban

 

Wtorek – 31 XII

06:30 1) + Piotr Morawa

    2) + Marek Czopek

    3) + Halina Surma

18:00 1) + Eugeniusz i Ewa Palka

 

Środa –  1 I 2020 r.

07:00 1) + Maria Pabian

08:30 1) + Władysław Sieczka w 14 r. śm.

     2) + Józef Pułczyński, Józef i Jan Kachnik

10:00 1) + Jan Krupa

11:30 1) + Barbara Franczak

13.00 1) + Marian Ożóg w 3 r. śm.

18:00 1) Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 2 I

06:30 1) + Maria Palarska w 19 r. śm.

    2) + Marek Kościelniak

    3) + Marian Jezioro

18:00 1) W 80 r. urodzin Genowefy, o zdrowie i bł. Boże

 

Piątek – 3 I

06:30 1) + Halina Surma

    2) + Stanisław Styrylski

    3) + Bronisław Rogoda

16:30 1) + Mirosław Polus

18:00 1) + Władysław Klimek, s. Andrzej

 

Sobota – 4 I

06:30 1) + Tadeusz Rejdych

    2) + Stanisław Styrylski

    3) + Barbara Mrowiec

18:00 1) + Stefan Czekaj, ż. Wiktoria z rodzicami

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com