Intencje Mszy św.​ 01 XI - 06 XII  2020 r.

1

Niedziela – 1 XI

07:00     +             Edward Kaja i rodzice

08:30     +             Genowefa i Tadeusz Kasperczyk

                +             Janina Krawiec w 21. r. śm., m. Konstanty

10:00     +             Stanisława Walat w 3 r. śm., m. Mieczysław w 44 r. śm.

11:30     +             za zmarłe członkinie z IV Róży Kobiet

13:00     +             Jan Skała, zięć Stanisław

                +             Józef Pułczyński

                +             Józefa i Jan Kachnik

18:00     +             Mieczysław Westenholz, syn Jerzy Westenholz

                +             Stanisław Woźniak

 

Poniedziałek – 2 XI

07:00     +             Józef Pułczyński

                +             Jan Łęcki, jego rodzice i siostra Czesława

                +             W intencji zmarłych rodziców i członków Domowego Kościoła

08:00     +             Stanisław i Bronisława Kędzior

15:00     +             Bronisław Hajdo (Msza św. na cmentarzu komunalnym)

 

Wtorek – 3 XI

07:00     +             Krystyna Bobula

                +             Genowefa Moskwa

08:00     +             Barbara Bator

18:00     +             Wincenty Opyrchał

 

Środa – 4 XI

07:00     +             Antoni i Stefania Siemoniak

                +             Maria Tyrka

                +             Zbigniew Bałdys

08:00     +             Zofia Caban

18:00                     Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 5 XI

07:00     +             Piotr Grela

                +             Stefan Leśniak

                +             Józef Suślik

                +             za zmarłe członkinie VI Róży Kobiet

08:00     +             Stanisław Motyka

18:00     +             Józef Węc w 28 r. śm. z rodzicami

 

Piątek – 6 XI

07:00     +             Władysław Sęk

                +             Stanisława Feledy

                +             Józefa Kijas

08:00     +             Łucja Posmyś

16:30     +             Stefan Skinderowicz

18:00     +             Wiesława Basz

 

Sobota – 7 XI

07:00     +             Ryszard Wątor

                +             Janina Zwolańska

                +             Stanisław Piszczek

                +             Teresa Dudek

08:00     +             Czesław i Ludwika Szewczyk, Tadeusz Baczyński

18:00     +             Jan i Janina Jarek

                +             Genowefa i Franciszek Kuberscy

 

Niedziela – 8 XI

07:00     +             Kacper Groblicki, ż. Magdalena, s. Jan

08:30     +             Ewa Zając

10:00     +             Stefan Rudzki w 11 r. śm., Maria i Władysław Rudzcy

                +             Władysław Sieprawski w 2 r. śm., ż. Zofia

11:30                     Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo i łaski dla Hieronima Gałasia

13:00                     Za Parafian

18:00     +             Tadeusz i syn Marek

 

Poniedziałek – 9 XI

07:00     +             Stanisław Strzeboński w 25 r. śm.

                +             Józefa Kijas

                +             Janina Tomasik

08:00     +             Stanisław Motyka

18:00     +             Wiesława Nasz

 

Wtorek – 10 XI

07:00     +             Maria i Józef Suwaj

                +             Wiesława Nasz

                +             Mieczysław Walat, ż. Stanisława

08:00     +             Józefa i Antoni Marchewka

18:00     +             Marcin Michałek, ż. Teresa, s. Marian

 

Środa – 11 XI

07:00     +             Albina Maj

                +             Maria Tyrka

                +             Barbara Bator

08:00     +             Jerzy Nowak

                +             Stanisław Strojny

18:00                     Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 12 XI

07:00     +             Wiesława Basz

                +             Zofia Caban

                +             Józefa Kijas

08:00     +             Stefania i Józef Fremel

                +             Anna i Stanisław Kaim, s. Zdzisław

18:00     +             Barbara Maca w 1 r. śm.

 

Piątek – 13 XI

07:00     +             Stanisław Spólnik

                +             Józefa Kijas

                +             Paulina Klęk od szwagra Kazimierza  z rodziną

08:00     +             Władysława i Piotr Słapak

                +             Józef Majka

18:00     +             Bożena Pachel

 

Sobota – 14 XI

07:00     +             Joanna Pyla

                +             Józefa Kijas

                +             Stanisław Motyka

08:00     +             Janina Krawczyk

                +             Józef Majka

18:00                     W intencji Marysi w 4 rocznicę urodzin

 

Niedziela – 15 XI

07:00     +             Maria Wilk

08:30     +             Edmund Prusak

10:00     +             W intencji zmarłych mieszkańców Korabnik

                +             Franciszek Skowronek

11:30     +             Adam Sieprawski w 5 r. śm.

13:00     +             Tadeusz Salamon

18:00     +             Kazimierz Jankowicz

 

Poniedziałek – 16 XI

07:00     +             Andrzej Szpak w 11 r. śm.

                +             Paulina Klęk od Wioli i Michaliny z rodziną

                +             Józef Majka

08:00     +             Józef Oramus

                +             Elżbieta Oramus

18:00     +             Antonina Adamczyk w 1 r. śm.

 

Wtorek – 17 XI

07:00     +             Józefa Kijas

                +             Stanisław Motyka

                +             Paulina Klęk od wujka Mariana z rodziną

                +             Dawid Górnisiewicz

08:00     +             Józef Majka

18:00     +             Jan Antos w 3 r. śm.

 

Środa – 18 XI

07:00     +             Marek Ulanowicz

                +             Zbigniew Bobek

                +             Teresa Dudek

08:00     +             Apolonia Samek

18:00                     Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 19 XI

06:00     +             Kazimiera Cora

                +             Marek Ulanowicz

                +             Bożena Pachel

07:00     +             Ewa Pająk

08:00     +             Franciszek i Emilia

                +             Kazimiera

                +             Julian

18:00     +             Za zmarłych członków IV Róży Mężczyzn

 

Piątek – 20 XI

07:30     +             Władysława Milc

                +             Józefa Kijas

                +             Paulina Klęk od szwagierki syna Bogdana i Roberta

08:00     +             Piotr i Maria Sroka

                +             Józef Majka

18:00     +             Bogusław Gogulski

                               Msza św. zbiorowa

 

Sobota – 21 XI

07:00     +             Janina Zwolańska

                +             Maria Tyrka

                +             Aleksander Micek w 31 r. śm.

                +             Barbara Bator

08:00     +             Cecylia Horwat

18:00     +             Henryk Tarka w 1 r. śm.

 

Niedziela – 22 XI

07:00     +             Józef Wilka, ż. Anna

08:30     +             Ewa Zając

10:00     +             Józef Michno w 10 r. śm.

                +             Stefan Krawiec w 12 r. śm.

11:30     +             Zdzisław Irlik w 5 r. śm. i rodzice

13:00                     Za Parafian

18:00     +             Maria i Stanisław Urban

 

Poniedziałek – 23 XI

07:00     +             Zofia Caban

                +             Paulina Klęk od Artura z rodziną

                +             Józef Majka

08:00     +             Tadeusz Fremel

                +             Henryk Przędzik i brat Henryk Przędzik

18:00     +             Antoni Wójtowicz

 

Wtorek – 24 XI

07:00     +             Zofia Caban

                +             Józefa Kijas

                +             Paulina Klęk od Lucyny Sarneckiej z rodziną

08:00     +             Józef Majka

18:00     +             Zofia Mrowiec w 1 r. śm. od sąsiadów z bloku

 

Środa – 25 XI

07:00     +             Janina Zwolańska

                +             Zofia Caban

                +             Zbigniew Bałdys

08:00     +             Jerzy Nowak

18:00                     Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 26 XI

07:00     +             Józefa Kijas

                +             Ludwik Stachurski

                +             Tadeusz Fremel

08:00     +             Wiesława Sanok

                +             Czesław Kurek

18:00     +             Daniel Gierek w 5 r. śm.

 

Piątek – 27 XI

07:00     +             Maria Tyrka

                +             Barbara Bator

                +             Wiesława Sanok

08:00     +             Danuta Kurowska

18:00     +             Franciszek Stachura

                +             Ludwika Lewandowska w 2 r. śm.

 

Sobota – 28 XI

07:00     +             Józefa Kijas

                +             Stanisława Feledy

                +             Józef Suślik

08:00     +             Józef Majka od Ewy i Adama z rodziną

                +             Zdzisław Jurek

18:00     +             Krzysztof Gądek w 16 r. śm., rodzice Stanisława i Tomasz

 

Niedziela – 29 XI

07:00     +             Jan Pawlik, ż. Stanisława

08:30     +             Krzysztof Mucha w 8 r. śm.

                +             Władysław Grzebinoga, ż. Katarzyna

                +             Anna Orzechowska

10:00     +             Tadeusz Ożóg w 11 r. śm.

11:30     +             Stanisław Dudek w 8 r. śm.

13:00     +             Stanisław Giełdoń w 1 r. śm.

18:00     +             Ewa Zając

 

Poniedziałek – 30 XI

07:00     +             Zbigniew Bobek

                +             Albina Maj

                +             Andrzej Stojek

08:00     +             Wiesława Sanok

18:00     +             Genowefa Moskwa

 

Wtorek – 1 XII

07:00     +             Bożena Pachel

                +             Jerzy Nowak

                +             Dawid Górnisiewicz

08:00     +             Wiesława Sanok

18:00     +             Janina Zwolańska

 

Środa – 2 XII

07:00     +             Józefa Kijas

                +             Paulina Klęk od rodziny Kotulów z Woli Radziszowskiej

                +             Józef Kowalczyk

08:00     +             ks. kanonik Stanisław Kocańda

                +             Wojciech i Maria Sędzik, s. Władysław

18:00                     Msza św. zbiorowa

 

Czwartek – 3 XII

07:00     +             Jan Neska, ż. Maria

                +             Józef Kowalczyk

                +             Józef Żmija

08:00     +             Krzysztof Knap

                +             Zofia Nalepa

18:00     +             Leszek Nowak

 

Piątek – 4 XII

07:00     +             Ewa i Eugeniusz Palka w 8 r. śm.

                               Msza św. o błogosławieństwo Boże dla Barbary

                +             za zmarłych z rodziny Proficów i Stefańskich

08:00     +             Barbara Bator

16:30     +             Józef Zawada, jego rodzice i teściowie

18:00     +             Janina Zwolańska

 

Sobota – 5 XII

07:00     +             Zbigniew Bobek

                +             Genowefa Moskwa

                +             Stefan Leśniak

08:00     +             Teresa Dudek

18:00     +             Anna i Apolinary

                +             Anna i Władysław

 

Niedziela – 6 XII

07:00     +             Marian Solarski

08:30     +             Janina Lisowska w 20 r. śm., jej rodzice

10:00     +             Władysława Kozłowska od rodziny Hasiuków)

                               O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 18 r. urodzin dla Mateusza

11:30     +             Józef i Władysława Styrylscy w 13 i 3 r. śm.

13:00                     O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisławy w 85 rocznicę urodzin

18:00     +             Maria i Stanisław Urban

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com