Ks. Proboszcz

Ks. Prałat Bogdan Kordula, proboszcz

- od 1 lipca 2018 r.

W parafii opiekuje się nastpującymi grupami:​

  • Czciciele Bożego Miłosierdzia (Przyjaciele Oblubieńca)

  • Rada Parafialna

  • Róże Różańcowe

  • Caritas​​​​​

Dyżur: wtorki 

Ks. Emeryt

Ks. Kanonik Włodzimierz Łukowicz, emerytowany proboszcz

- od 18 września 1994 r. do 30 czerwca 2018 r.

Ks. Emeryt

Ks. Prałat Marian Podgórny, emerytowany proboszcz

- w parafii pełnił funkcję administratora (od 1979 r.) oraz proboszcza od 1 stycznia 1983 r. do 18 września 1994 r.

Ks. Wikariusz

Ks. Marek Suder, wikariusz

- w parafii pełni funkcję wikariusza od 26 sierpnia 2013 r.

W parafii opiekuje się nastpującymi grupami:​

  • Oaza Rodzin

  • KSM

  • Gazeta parafialna

  • Strona internetowa​

  • katecheza w ZSTiE

Dyżur: czwartki (co drugi)

msuderus@gmail.com

Ks. Wikariusz

Ks. Piotr Kuglin, wikariusz

- w parafii pełni funkcję wikariusza od 26 sierpnia 2013 r.

W parafii opiekuje się nastpującymi grupami:​

  • Ministranci i lektorzy

  • Schola „Sygnaturka”

  • RODZINA "Radia Maryja"

  • Koło Misyjne

  • przygotowanie dzieci do I Komunii św.​

  • katecheza w SP ​​

Dyżur: czwartki (co drugi)

Please reload

© 2017 by parafia Miłosierdzia Bożego w Skawinie, ks. Marek Suder. Proudly created with Wix.com